Zbiornik na wodę z kranikiem – niezbędnik kierowcy tira

świeże owoce sklep
Zalety świeżych owoców – za co powinniśmy je doceniać?
14 listopada, 2019
Bezpieczne i profesjonalne rozbiórki budynków
18 grudnia, 2019
Show all

Zbiornik na wodę z kranikiem – niezbędnik kierowcy tira

Woda pitna jest niezbędna w każdej sytuacji. Właściciele pól, gdzie w sezonie letnim i jesiennym odbywają się zbiory owoców i warzyw często inwestują w zbiornik na wodę z kranikiem, aby pracownicy mogli bez problemu napić się czystej i dobrej jakościowo wody z pewnego źródła ale nie tylko w takich przypadkach zbiornik na wodę pitną sprawdza się doskonale.

Zbiornik na wodę pitną – Zalety posiadania 

Jest to również idealne wyjście dla kierowców samochodów dostawczych na większych trasach czy wszystkim dobrze znanych tirów. Zbiornik ten często znajduję się w kabinie kierowcy i służy do picia jak i nieraz do higieny samego kierowcy.

Takie rozwiązanie to także doskonała alternatywa dla regularnego kupowania wody mineralnej w plastikowych butelkach. Zwolennicy ekologicznego stylu życia polecają taki wybór, gdyż zużycie plastiku dzięki temu znacząco się zmniejsza. Zbiornik mieści w sobie od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu litrów wody. Zbiornik na wodę pitną można zakupić w wielu supermarketach, marketach ogrodniczych oraz w wielu sklepach internetowych. 

Wodę może łatwo dozować poprzez wygodny i ergonomiczny kranik. Nieco droższe wersje zbiorników umożliwiają nabieranie wody ciepłej i zimnej. 

Zbiornik na wodę z kranem w sam raz nie tylko do samochodów

Ceny zbiorników mieszczą się w przedziale od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Ostateczny koszt uzależniony jest od wielu czynników, między innymi wybranego producenta, tworzywa z jakiego zbiornik został wykonany oraz od jego dodatkowych funkcji.

Zbiornik na wodę z kranem doskonale sprawdza się również w wielu przedsiębiorstwach. Pracownicy mogą częstować się świeżą wodą do woli, a zbiorniki są regularnie wypełniane przez specjalistyczną firmę.

Warto rozpocząć współpracę z firmą, która oferuje wodę dobrej jakości, bogatą w wartościowe minerały. Koszt takiej usługi wynosi kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Zbiornik z wodą jest niewielkich rozmiarów dzięki czemu można postawić go w dowolnym miejscu, na przykład w firmowej kuchni, korytarzu lub w biurze. 

Dobrym pomysłem jest inwestycja w ceramiczny zbiornik, który prezentuje się elegancko, subtelnie i bardzo efektownie. Taki produkt cechuje również bardzo wysoka wytrzymałość, trwałość i odporność na wiele szkodliwych czynników, jak na przykład uszkodzenia mechaniczne.

Super ofertę zbiorników na wodę przeznaczonych do transportu możesz znaleźć na https://www.etruck24.pl/pl/c/Zbiorniki-na-wode/249/1