Wycieczki na Zanzibar

Smaki Indii i aromatyczne dodatki.
28 stycznia, 2019
audiowycieczki dla niewidomych
Wycieczki audio – nowoczesne muzeum dla rodzin
10 maja, 2019
Show all

Wycieczki na Zanzibar

Zanzibar to wspaniała wyspa, która położona jest na Oceanie Indyjskim. Oczy cieszą wspaniałe krajobrazy, a także najwspanialsze plaże na świecie. To zdecydowanie miejsce dla osób, które dobrze czują się wśród promyków słońca.

Dlaczego Zanzibar?

Wycieczki na Zanzibar przeznaczone są dla osób, które chcą przeżyć niesamowitą przygodę pośród krystalicznie, czystej wody i palm kokosowych. Zwiedzanie zabytków, egzotyczna przyroda, wylegiwanie się na plaży i pluskanie się w oceanie – kto nie chciałby spędzić właśnie tak wakacji? Zanzibar będzie idealnym miejscem dla osób, które chcą odpocząć. Kiwengwe, Ros Mihanvi, Bwejuu to jedne z wielu popularnych kurortów, które znajdują się na wyspie.

Kiedy wybrać się na wycieczkę na Zanzibar?

Niezależnie od tego kiedy polecimy na Zanzibar, zastanie nas tam wspaniała pogada. Praktycznie zawsze panują tam upały. Terminy od czerwca do września gwarantują idealną pogodę, bez żadnej chmurki na niebie. Zanzibar oferuje fascynującą, dziką przyrodę. Możemy udać się na przykład do rezerwatu przyrody, w którym zobaczymy różne gatunki egzotycznych zwierząt. Ze względu na przeróżne plantacje znajdujące się na wyspie, poczuć można wspaniałą woń. Oprócz tego egzotyczna kuchnia i przepyszne dania sprowadzają coraz więcej turystów na Zanzibar.

Zapierające wdech w piersiach krajobrazy sprawią, że zakochasz się w Zanzibarze od pierwszego wejrzenia. Wakacje w tym miejscu będą niezapomniane i naładują Cię pozytywną energią na długo. Atrakcyjne ceny przyciągają coraz więcej turystów.

Ciekawą ofertę znajdziesz na: https://feelthetravel.pl/kierunki/zanzibar-i-tanzania/