Obroża dla psa

Prasa krawędziowa
16 września, 2019
Jak spakować się na narty?
18 września, 2019
Show all

Obroża dla psa

Obroża dla psa to kawałek materiału owinięty wokół szyi psa. Obroża może być używana do krępowania, identyfikacji oraz ochrony pupila. W internetowym sklepie z akcesoriami dla psów można znaleźć wiele, ciekawych produktów.

Idealne obroże

Obroże są wykonane z różnych materiałów, najczęściej ze skóry lub z nylonu. Mniej powszechne materiały mogą obejmować poliester, metal. Podstawowe kołnierze do noszenia na co dzień to na przykład obroże z klamrą. Cieszą się one ogromną popularnością i są dostępne w atrakcyjnej cenie. Płaski kołnierz powinien wygodnie przylegać do szyi psa. Nie powinien być tak ciasny, aby udusić psa ani tak luźny, aby mógł się z niego wysunąć. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś być w stanie zmieścić dwa palce pod obrożą. Elastyczne kołnierze bezpieczeństwa zawierają elastyczny panel w wytrzymałym nylonowym kołnierzu, który pozwala uciec przed potencjalnym niebezpieczeństwem. Odblaskowe obroże, zwykle wykonane z nylonowej taśmy, zawierają odblaskową taśmę, która zapewnia, że ​​pies będzie widoczny w nocy. Tego typu produkty stają się coraz bardziej popularne.

Obroże dla psów

Obroże z zębami to seria metalowych ogniw, które pasują do siebie, łącząc się przez tępe ząbki skierowane do wewnątrz w kierunku szyi psa. Konstrukcja kołnierza z zębami zawiera pętlę łańcucha łączącą końce serii ząbków, dzięki czemu ma ograniczony obwód. JoQu oraz Your Pet oferują wysokiej jakości obroże dla psów, które są wykonane z rewelacyjnych materiałów. Właśnie dlatego, produkty te są tak trwałe i posłużą pupilowi przez wiele lat. W ofercie sklepu internetowego można znaleźć obroże nie tylko dla małych psów, ale również tych większych. Jest to z pewnością ogromna zaleta. Oprócz tego, w miejscu tym można znaleźć również inne produkty, które sprawią, że pies będzie czuł się bezpiecznie oraz komfortowo. Wszystkie produkty są dostępne w atrakcyjnej cenie. Obroże dla psów są również regulowane, dzięki czemu można dopasować je do swojego, ukochanego pupila. Jest to naprawdę ogromna zaleta.